Laur Ciepłownictwa dla Członka Wspierającego SNWES

Po raz kolejny Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie  przyznało honorowe  nagrody LAUR CIEPŁOWNICTWA. Te prestiżowe odznaczenia  przyznawane są za wybitny wkład w rozwój branży ciepłowniczej, z uwzględnieniem analizy wskaźników ekonomiczno-finansowych.
Tegoroczne wręczenie nagród odbyło się  20 września 2011r. w trakcie uroczystej Gali podczas XV Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach.

Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o. zostało nagrodzone LAUREM w kategorii wiodące przedsiębiorstwo ciepłownicze  - zgodnie z maksymą "Pierwszy wśród równych": w grupie przedsiębiorstw o sprzedaży ciepła powyżej  1 000 001 GJ/rok.
W imieniu przedsiębiorstwa nagrodę odebrał Prezes Zarządu- Krzysztof Figat.


Do tegorocznej nagrody  nominowane były w tej grupie trzy przedsiębiorstwa, w tym dwa znacznie większe niż siedleckie przedsiębiorstwo, tj. Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA w Opolu  oraz Dalkia Poznań SA.
Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach wyróżniono za szczególny wkład w rozwój  kogeneracji w Polsce w oparciu o miejski system ciepłowniczy, ponadto za innowacyjne rozwiązania stosowane od lat w ciepłownictwie, w tym  za nowoczesny, zmodernizowany system ciepłowniczy w Siedlcach, system organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem, ponadto prowadzoną działalność charytatywną i przedsięwzięcia wspierające ochronę środowiska naturalnego .
Już w ubiegłym roku siedlecka spółka znalazła się w grupie trzech nominowanych do nagrody największych  przedsiębiorstw ciepłowniczych.
To tak ważne wyróżnienie w branży ciepłowniczej potwierdza wysoką renomę siedleckiego  przedsiębiorstwa, jest wyrazem uznania oraz niekwestionowanego zaufania  w środowisku polskich  ciepłowników . 

ZałącznikRozmiar
laur_lisc_maly.jpg135.5 KB
Wreczenie_Wyroznienia.jpg3.18 MB